czwartek, 5/8/2021 | 5:58 CEST
You are here:  / Dziewczyny / Erotyka / Kobiety / Laski / Nastolatki / Przedłużanie stosunku

Przedłużanie stosunku

post by related

related post

Przedłużanie stosunku

Napracowałeś się bardzo mocno żeby skłonić kobietę do stosunku. Opłacało się – w końcu jest to jedna z najprzyjemniejszych, jeśli nie najprzyjemniejsza czynność w życiu człowieka. Problem w tym, że zwłaszcza u młodych mężczyzn oraz u tych panów, którzy bardzo wyczekiwali stosunku lub wyjątkowo podoba im się partnerka, często dochodzi do przedwczesnego wytrysku. Kończy to stosunek w sytuacji, kiedy obie strony nie są jeszcze odpowiednio usatysfakcjonowane zbliżeniem. Jeśli masz z tym problem to faktycznie trzeba zacząć działać bo będziesz sfrustrowany. Twoja partnerka z reszta też. Nawet jeśli wszystko jest na tą chwilę w porządku to warto wiedzieć co zrobić by stosunek zawsze trwał dłużej niż dość kiepskie statystyczne 10 minut.

Mówi się, że u kobiety satysfakcja seksualna to kwestia psychiczna a u mężczyzny głównie mechaniczna. Jest to totalna bzdura – nie wierz w to. U obu stron jest to przede wszystkim doznanie psychiczne ubogacone przez fizyczne doznania. Jest to jednak problem gdy Twoje podniecenie będzie za wielkie. Dotrzesz do finału zbyt szybko. Jeśli czujesz, że tak może się stać to obniż swój poziom podniecenia. Jest to dość proste i wystarczy pomyśleć o czymś nieprzyjemnym i/lub smutnym. Wszyscy mamy rzeczy, które nas przygnębiają- przywołaj w myślach swoją. Nie koncentruj się jednak nigdy na samym wytrysku. Spowoduje to odwrotny efekt i dojdziesz jeszcze szybciej.

Problem może stanowić też masturbacja. Nie powinieneś się jej wstydzić bo jest to rzecz normalna i nawet ludzie będący w stałych związkach pełnych fizycznych doznań w większości dalej to robią. Kłopot w tym, że masturbacja nastawiona jest na jak najszybsze osiąganie orgazmu. Powoduje to powstawania złych nawyków. Jeśli masz problem ze zbyt wczesnym orgazmem to zaprzestań jej jak najszybciej a łóżku postaraj się mocno zwolnić.

Kolejną kwestia jest napięcie mięśniowe. Orgazmowi ale też szybkiemu wzrostowi napięcia seksualnego w trakcie stosunku towarzyszy ich ogólne napinanie się. Zwłaszcza w okolicy krocza (mięśnie Kegla). Jeśli nauczysz się je odpowiednio rozluźniać to każdy ruch w czasie stosunku będzie powodował mniejszy wzrost satysfakcji i opóźni osiągnięcie orgazmu.

Dość drastycznym sposobem, który jednak może Ci się przydać są środki obniżające wrażliwość członka na dotyk. Można je kupić formie prezerwatyw nasączonych odpowiednim lubrykantem lub po prostu pod postacią żelu. To i to kupisz w aptekach oraz w sex shopach. Uważaj jednak z ilością substancji ograniczających doznania bo możesz je zredukować do zera. Mniej niebezpiecznym środkiem o podobnie znieczulającym działaniu jest alkohol. Nie jest on jednak raczej szeroko zalecany. Uważaj też bo może on mieć odwrotne działanie.

Teoretycznie najprostszym choć w praktyce dość niewygodnym sposobem, który możesz zastosować jest zdrowy tryb życia. Dużo ruchu, poprawa kondycji fizycznej, właściwe odżywianie. Jedz regularnie – to ważne. Czasami też przedwczesny wytrysk jest spowodowany różnymi ogólnosystemowymi schorzeniami. Jeśli nic nie pomaga a ogólnie nie czujesz się najlepiej to warto wybrać się do lekarza. Nie panikuj tylko! Tego typu schorzenia są bardzo rzadkie.

Przedłużanie stosunku
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)